Paçalık

Çeşitli ebat ve kalınlıkta üretimi gerçekleştirilen paçalıklara, dijital veya serigrafi tekniğiyle solvent, ultra viyole baskı ile görsellik katıyoruz.
Üstü parlak pvc folyo kaplanan paçalıklar, isteğe bağlı olarak konverbant (dokuma bezi) ile mukavemeti güçlendirilmiş olarak üretilmektedir.

Reflektifli ve paslanmazlı paçalıklarımız aracınıza şık bir görüntü dışında görünürlük katmaktadır.  

Otobüs, midibüs, minibüs grubu 5'li setler paçalığa montajlı sac üzerine yansıtıcı reflektif folyo uygulanarak üretilmektedir.

Tükendi

Akvaryum Baskılı Kamyon / TIR / Dorse Paçalık - 240 cm

70,80₺

Akvaryum Baskılı Kamyon TIR Dorse Paçalık Özellikleri 35 cm yükseklik ve 240 cm genişliğe sahip, 4mm kalınlığında, üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık üzerine baskısı yapılan ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir.  Paçalık nedir ? Literatürde Paçalık Tozlu..

Aslan Baskılı Kamyon / TIR / Dorse Paçalık - 240 cm

70,80₺

Aslan Baskılı Kamyon TIR Dorse Paçalık Özellikleri 35 cm yükseklik ve 240 cm genişliğe sahip, 4mm kalınlığında, üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık üzerine baskısı yapılan ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir.  Paçalık nedir ? Literatürde Paçalık Tozluk T..

At Baskılı Kamyon / TIR / Dorse Paçalık - 240 cm

70,80₺

At Baskılı Kamyon TIR Dorse Paçalık Özellikleri 35 cm yükseklik ve 240 cm genişliğe sahip, 4mm kalınlığında, üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık üzerine baskısı yapılan ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir.  Paçalık nedir ? Literatürde Paçalık Tozluk Tert..

Baskısız Kamyon Kamyonet Minibüs Arkası Paçalık Tozluk - 210 cm

66,55₺

Baskısız Kamyon Kamyonet Minibüs Arkası Paçalık Tozluk - 210 cm Üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir. ÖZEL ÖLÇÜ İSTEKLERİNİZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ... Ürün Özellikleri 30 veya 35 cm yükseklik seçeneğiyle 210 cm..

Baskısız Kamyon TIR Dorse Arkası Paçalık Tozluk - 220 cm

69,38₺

Baskısız Kamyon TIR Dorse Arkası Paçalık Tozluk - 220 cm Üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir. ÖZEL ÖLÇÜ İSTEKLERİNİZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ... Ürün Özellikleri 30 veya 35 cm yükseklik seçeneğiyle 220 cm genişl..

Baskısız Kamyon TIR Dorse Arkası Paçalık Tozluk - 230 cm

72,92₺

Baskısız Kamyon TIR Dorse Arkası Paçalık Tozluk - 230 cm Üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir. ÖZEL ÖLÇÜ İSTEKLERİNİZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ... Ürün Özellikleri 30 veya 35 cm yükseklik seçeneğiyle 230 cm genişl..

Baskısız Kamyon TIR Dorse Arkası Paçalık Tozluk - 240 cm

75,76₺

Baskısız Kamyon TIR Dorse Arkası Paçalık Tozluk - 240 cm Üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir. ÖZEL ÖLÇÜ İSTEKLERİNİZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ... Ürün Özellikleri 30 veya 35 cm yükseklik seçeneğiyle 240 cm genişl..

Baskısız Kamyonet Minibüs Arkası Paçalık Tozluk - 190 cm

60,04₺

Baskısız Kamyonet Minibüs Arkası Paçalık Tozluk - 190 cm Üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir. ÖZEL ÖLÇÜ İSTEKLERİNİZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ... Ürün Özellikleri 30 veya 35 cm yükseklik seçeneğiyle 190 cm genişl..

Baskısız Kamyonet Minibüs Arkası Paçalık Tozluk - 200 cm

63,15₺

Baskısız Kamyonet Minibüs Arkası Paçalık Tozluk - 200 cm Üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir. ÖZEL ÖLÇÜ İSTEKLERİNİZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ... Ürün Özellikleri 30 veya 35 cm yükseklik seçeneğiyle 200 cm genişl..

Baskısız Kamyonet Minibüs Pickup Arkası Paçalık Tozluk - 160 cm

44,75₺

Baskısız Kamyonet Minibüs Pickup Arkası Paçalık Tozluk - 160 cm Üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir. ÖZEL ÖLÇÜ İSTEKLERİNİZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ... Ürün Özellikleri 25 veya 30 cm yükseklik seçeneğiyle 160 cm..

Baskısız Kamyonet Minibüs Pickup Arkası Paçalık Tozluk - 170 cm

47,58₺

Baskısız Kamyonet Minibüs Pickup Arkası Paçalık Tozluk - 170 cm Üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir. ÖZEL ÖLÇÜ İSTEKLERİNİZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ... Ürün Özellikleri 25 veya 30 cm yükseklik seçeneğiyle 170 cm..

Baskısız Kamyonet Minibüs Pickup Arkası Paçalık Tozluk - 180 cm

50,98₺

Baskısız Kamyonet Minibüs Pickup Arkası Paçalık Tozluk - 180 cm Üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir. ÖZEL ÖLÇÜ İSTEKLERİNİZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ... Ürün Özellikleri 25 veya 30 cm yükseklik seçeneğiyle 180 cm..

Baskısız Otobüs Arkası Karter Altı Paçalık Tozluk - 100 cm

31,86₺

Baskısız Otobüs Arkası Karter Altı Paçalık Tozluk - 100 cm Üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir. ÖZEL ÖLÇÜ İSTEKLERİNİZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ... Ürün Özellikleri 35 veya 30 cm yükseklik seçeneğiyle 100 cm geni..

Baskısız Otobüs Arkası Karter Altı Paçalık Tozluk - 120 cm

37,88₺

Baskısız Otobüs Arkası Karter Altı Paçalık Tozluk - 120 cm Üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir. ÖZEL ÖLÇÜ İSTEKLERİNİZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ... Ürün Özellikleri 35 veya 30 cm yükseklik seçeneğiyle 120 cm geni..

Baskısız Otobüs Arkası Karter Altı Paçalık Tozluk - 90 cm

28,32₺

Baskısız Otobüs Arkası Karter Altı Paçalık Tozluk - 90 cm Üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir. ÖZEL ÖLÇÜ İSTEKLERİNİZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ... Ürün Özellikleri 35 veya 30 cm yükseklik seçeneğiyle 90 cm genişl..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 305 (21 Sayfa)