Kırmızı -Beyaz Fosforlu Reflektif Şerit Bant 190mm X 23 Metre SAĞ

Kırmızı -Beyaz Fosforlu Reflektif Şerit Bant 190mm X 23 Metre SAĞ

300,90₺
Kdv Hariç: 255,00₺
Ürün Kodu: RF0190RKB-23SN3000
Stok Durumu: Tükendi

Genel Bakış

Kırmızı - Beyaz Fosforlu Reflektif Şerit Bant  190mm X 23 Metre SAĞ

Ödeme Seçenekleri

payment

KamyonAksesuar.com'da bilgileriniz güvendedir. Ödeme sırasında kişisel ve kart bilgileriniz 3. kişiler tarafından kesinlikle görünmemektedir.

Kırmızı - Beyaz Fosforlu Reflektif Şerit Bant  190mm X 23 Metre SAĞ


Reflektif bantlar, güçlü reflektif yansıma özelliği ile gece eşsiz bir görüş sağlarken, parlak renkleri ile gündüz kolay fark edilmeyi sağlar. 
Kendinden yapışkan özelliği ile plastik, metal, cam, boyalı yüzeylere güçlü bir şekilde yapışır, UV dayanıklılığı sayesinde renklerini açık hava şartlarında uzun süre korur.

Nerede Kullanılır?

Dayanıklı yol işaretleri, araçlar, otoparklar, süpermarketler, fabrikalar, uyarı alanları, yaşam alanları, limanlar, hava alanları, holler, stadyumlar, eğlence mekanları vs. gibi yer işaretlemelerinde kullanılır. Güvenliği ve görünürlüğü arttırmak ve herhangi bir kaza sonrası yönetmelik ihlalinden doğabilecek olası hukuki yaptırımlar ile karşılaşılmasını engellemek için kullanılmaktadır.

Yönlendirme ve Uyarı Amaçlı Kullanım

Reflektif bantları tek başına UYARI amaçlı kullanabileceğiniz gibi SAĞ ve SOL yatık modelleri birlikte kullanarak YÖNLENDİRME amacıyla da kullanabilirsiniz. Bunun için eşit genişlikte iki reflektif şerit bantı yönlendirme yapmak istediğiniz yöne doğru birlikte uyguladığınızda OK işareti şekilde yönlendirme elde edebilirsiniz. OK şeklinde reflektif bant trafik tabelalarında veya istediğiniz bir yüzey üzerinde yön göstereceği gibi karanlıkta reflektif oluşundan dolayı ışık yansıması sonucu büyük ölçüde görünürlük sağlayacaktır.

Nasıl Uygulanır?

Reflektif bant yapıştırılacak plastik, cam, metal zemin toz ve kirden arındırılır. Uygulanacak zeminin kuru olması gerekmektedir. Reflektif bant arkasında yer alan yapışkan yüzey üzerindeki folyo çıkarılarak yüzey üzerine hava boşluğu bırakmadan yapıştırılır.

Ebatlar

  • Uzunluk: 23 metre 
  • Genişlik : 19 cm


Paket İçeriği

  • 1 adet Reflektif Şerit Bant


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama