Sarı Fosforlu Reflektif Şerit Bant 500mm X 23 Metre

Sarı Fosforlu Reflektif Şerit Bant 500mm X 23 Metre

435,42₺
Kdv Hariç: 369,00₺
Ürün Kodu: RF0500S-23DM3100
Stok Durumu: Tükendi

Genel Bakış

Sarı Fosforlu Reflektif Şerit Bant  500mm X 23 Metre

Ödeme Seçenekleri

payment

KamyonAksesuar.com'da bilgileriniz güvendedir. Ödeme sırasında kişisel ve kart bilgileriniz 3. kişiler tarafından kesinlikle görünmemektedir.

Sarı Fosforlu Reflektif Şerit Bant  500mm X 23 Metre


Reflektif bantlar, güçlü reflektif yansıma özelliği ile gece eşsiz bir görüş sağlarken, parlak renkleri ile gündüz kolay fark edilmeyi sağlar. 
Kendinden yapışkan özelliği ile plastik, metal, cam, boyalı yüzeylere güçlü bir şekilde yapışır, UV dayanıklılığı sayesinde renklerini açık hava şartlarında uzun süre korur.

Nerede Kullanılır?

Dayanıklı yol işaretleri, araçlar, otoparklar, süpermarketler, fabrikalar, uyarı alanları, yaşam alanları, limanlar, hava alanları, holler, stadyumlar, eğlence mekanları vs. gibi yer işaretlemelerinde kullanılır. Güvenliği ve görünürlüğü arttırmak ve herhangi bir kaza sonrası yönetmelik ihlalinden doğabilecek olası hukuki yaptırımlar ile karşılaşılmasını engellemek için kullanılmaktadır.

Nasıl Uygulanır?

Reflektif bant yapıştırılacak plastik, cam, metal zemin toz ve kirden arındırılır. Uygulanacak zeminin kuru olması gerekmektedir. Reflektif bant arkasında yer alan yapışkan yüzey üzerindeki folyo çıkarılarak yüzey üzerine hava boşluğu bırakmadan yapıştırılır.

Ebatlar

 • Uzunluk: 23 metre 
 • Genişlik : 50 cm


  Paket İçeriği

  • 1 adet Reflektif Şerit Bant


  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Doğrulama