Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. {url} üzerinden alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri,Telefon Numaraları, E-Posta Adresleri vs.) başka kişi, kurum ve kuruluşlarla asla paylaşılmayacaktır. Yapımız içerisinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

{saticiadi} sitemize girmiş olduğunuz hiçbir bilgiyi, hiçbir şart ve koşulda, hiç kimse ve hiçbir firma ile paylaşmamayı garanti eder.

 

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Bilgi iletiminin ekstra güvenliği için mağazamızda tüm bilgiler 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankalara ulaşır. Mağazamızda tüm bankaların, tüm kredi kartlarını  –tek çekim- kullanabilirsiniz.  Ayrıca sipariş sayfasında hangi bankaların kredi kartlarının taksitli seçenekleri olduğunu görebilirsiniz.  

 

Mağazamıza yaptığınız kredi kartı harcamaları, hesap ekstresinde firmamızın ismi olan ” {saticiadi} ” olarak gözükür.

Keyifli alışverişler dileriz.