Şarj / Usb / Kablo

Akü Takviye Kablosu 600 Amper Kalın Kablo ÇANTALI A + Kalite

30,68₺

Akü Takviye Kablosu 600 Amper Kalın Kablo 2,3 metre kablo uzunluğu ile  kullanışlı bir tasarıma ve 600 Ampere kadar takviye edebilme özelliğine sahiptir. Üretiminde %100 bakır iletkenler kullanılmıştır. Kullanım sırasında ellerimizle maşaların temas etmemesi için izole edilmiştir. Akü takviye kablosu üç katmandan oluşmaktadır. Birinci katman ..

Akü Takviye Kablosu 900 Amper Kalın Kablo ÇANTALI A + Kalite

37,17₺

Akü Takviye Kablosu 900 Amper Kalın Kablo 2,3 metre kablo uzunluğu ile  kullanışlı bir tasarıma ve 900 Ampere kadar takviye edebilme özelliğine sahiptir. Üretiminde %100 bakır iletkenler kullanılmıştır. Kullanım sırasında ellerimizle maşaların temas etmemesi için izole edilmiştir. Akü takviye kablosu üç katmandan oluşmaktadır. Birinci katman ..

3 Çıkışlı 12/24 Volt Oto Çakmaklık Çoklayıcı + 1 USB Çıkışlı

14,57₺

USB li 3 lü Çakmaklık Çoklayıcı Aracınızda zaman zaman tek çakmak girişiniz yetersiz kalır ve 2 hatta 3 çakmak girişine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu ürün 1 çakmak çıkışından 3 tane çakmak çıkışı vermektedir. Uzatma kablolu çakmak aparatı ürüne dahildir. Ayrıca USB girişinden cep telefonu vb usb girişiyle şarj edilebilecek telefon / tablet gibi cihaz..

3 Uçlu USB Şarj Kablosu ve Araç İçi Çakmaklık Şarj Cihazı

33,04₺

3 Uçlu USB Şarj Kablosu ve Araç İçi Çakmaklık Şarj Cihazı Yanınızda sürekli iki ya da üç kablo taşımak, sürekli çevrenizdekilere kablo sormak zorunda kalmayacağınız, USB Type-C, Lightning ve MicroUSB desteği veren 3’ü 1 arada çoklu USB kablo ile kablo fazlalığına son!Her cihazınız için farklı kablo taşımak istemiyorsanız, sizin için muhteşem bir ü..

3.5 mm L Tipi Spralli Audio Aux Kablo

9,44₺

3.5 mm L Tipi Spralli Audio Aux Kablo Standart jack girişli olan tüm cihazlarla uyumludur.3,5 mm ultra ince bir üründür.Aux çıkışı olan her yerde kullanabilirsiniz.Cihazlarınızdaki müzikleri aracınızında dinleyenilirsiniz.Spiralli L tipi Aux Ses Kablosu, bu cihazlara doğrudan bağlantı sağlayarak yüksek kaliteli ses reprodüksiyonu sağlar.Taşınabili..

Araç İçi Cep Telefonu Şarj Aleti 3.1 Amper 2 USB Çakmaklık Şarjı

8,85₺

Araç İçi Cep Telefonu Şarj Aleti 3.1 Amper 2 USB Çakmaklık Şarjı Aracınızda telefonlarınızı şarj etmek için ihtiyaç duyabileceğiniz iki usb çıkışlı harika bir ürün. Bu ürün çakmak girişine takılarak usb şarj çıkışı sağlar.  Ürün Özellikleri 12v / 24v girişli tüm araçlarla uyumludur5v 2.4 A ve 1.0 A usb çıkışına sahiptir Paket İçeriği ..

Tükendi

Araç İçi Şarj Cihazı USB Şarj Kablolu Çakmaklık Android ve iPhone

20,65₺

Araç İçi Şarj Cihazı USB Şarj Kablolu Çakmaklık Android ve iPhone Aracınızda android ve iPhone telefonlarınızı şarj etmek için ihtiyaç duyabileceğiniz ikisi bir arada mükemmel bir ürün. Bu ürün çakmak girişine takılarak hem usb çıkışı hem de sabit kablosu ile iphone ve mikro usb şarj çıkışı sağlar. Şarj kablolu çakmak aparatı ürüne dahildir. Ürün..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)