Depo Kapağı

Tükendi

3 Tırnaklı Döküm Krom Mazot Depo Kapağı 80 mm

82,99₺

Kilitli depo kapağının sağlam gövdesi döküm ile güçlendirilmiş ve üzeri kromaj kaplanarak muhteşem bir görünüm kazandırılmıştır.Üç tırnaklı modeldir, 80mm çapında depolara uygundur, ürünün dış çapı 11cm dir.Sızdırmaz contası uzun ömürlüdür.Kilit üzerinde toz kapağı bulunmaktadır, bu sayede anahtar girişi dış etkenlere karşı konunaklıdır.Türk M..

403 Model Mazot Depo Kapağı 60 mm

34,00₺

403 depo kapağı sağlam plastik gövdeye sahiptir.İki tırnaklı modeldir, 60mm çapında 403 depolara uygundur, ürünün dış çapı 10,5cm dir.Sızdırmaz contası uzun ömürlüdür.Türk Malıdır. Türkiyede üretilmiştir.Kullanıldığı Araçlar Mercedes 403Mercedes 404Mercedes TravegoOEM Numaraları 00047199300004719630..

Axor Tip Cırcırlı Mazot Depo Kapağı 80 mm

55,91₺

Axor tip kilitli depo kapağı plastik üst kısım ile birlikte sağlam sac gövdeye sahiptir.Kapak kilitli durumdayken çevirlildiğinde cırcır sesi duyulmaktadır.İki tırnaklı modeldir, 80mm çapında depolara uygundur, ürünün dış çapı 12,5cm dir.Sızdırmaz contası uzun ömürlüdür.Kilit üzerinde toz kapağı bulunmaktadır, bu sayede anahtar girişi dış etke..

Axor Tip Mazot Depo Kapağı 80 mm

40,06₺

Axor tip kilitli depo kapağı plastik üst kısım ile birlikte sağlam sac gövdeye sahiptir.İki tırnaklı modeldir, 80mm çapında depolara uygundur, ürünün dış çapı 12,5cm dir.Sızdırmaz contası uzun ömürlüdür.Kilit üzerinde üstten toz kapağı bulunmaktadır, bu sayede anahtar girişi dış etkenlere karşı konunaklıdır.Türk Malıdır. Türkiyede üretilmiştir..

Axor Tip Mazot Depo Kapağı 80 mm

40,06₺

Axor tip kilitli depo kapağı plastik üst kısım ile birlikte sağlam sac gövdeye sahiptir.İki tırnaklı modeldir, 80mm çapında depolara uygundur, ürünün dış çapı 12,5cm dir.Sızdırmaz contası uzun ömürlüdür.Kilit üzerinde toz kapağı bulunmaktadır, bu sayede anahtar girişi dış etkenlere karşı konunaklıdır.Türk Malıdır. Türkiyede üretilmiştir.Kullan..

Döküm Krom Cırcırlı Mazot Depo Kapağı 80 mm

91,69₺

Kilitli depo kapağının sağlam gövdesi döküm ile güçlendirilmiş ve üzeri kromaj kaplanarak muhteşem bir görünüm kazandırılmıştır.Kapak kilitli durumdayken çevirlildiğinde cırcır sesi duyulmaktadır.İki tırnaklı modeldir, 80mm çapında depolara uygundur, ürünün dış çapı 12.2cm dir.Sızdırmaz contası uzun ömürlüdür.Kilit üzerinde toz kapağı bulunmak..

Tükendi

Döküm Krom Mazot Depo Kapağı 44 mm Isuzu - Anadol - Volga

46,47₺

Döküm Krom Mazot Depo Kapağı 44 mm Kilitli depo kapağının sağlam gövdesi döküm ile güçlendirilmiş ve üzeri kromaj kaplanarak muhteşem bir görünüm kazandırılmıştır. İki tırnaklı modeldir, 44mm çapında depolara uygundur, ürünün dış çapı 7,7cm dir. Sızdırmaz contası uzun ömürlüdür. Türk Malıdır. Türkiyede üretilmiştir. Kullanıldığı Ar..

Döküm Krom Mazot Depo Kapağı 80 mm

82,99₺

Kilitli depo kapağının sağlam gövdesi döküm ile güçlendirilmiş ve üzeri kromaj kaplanarak muhteşem bir görünüm kazandırılmıştır.İki tırnaklı modeldir, 80mm çapında depolara uygundur, ürünün dış çapı 11cm dir.Sızdırmaz contası uzun ömürlüdür.Kilit üzerinde toz kapağı bulunmaktadır, bu sayede anahtar girişi dış etkenlere karşı konunaklıdır.Türk ..

Tükendi

Döküm Tip Plastik Kaplamalı 3 Tırnaklı Mazot Depo Kapağı 80 mm

40,06₺

Kilitli depo kapağı plastik üst kısım ile birlikte sağlam sac gövdeye sahiptir.Üç tırnaklı modeldir, 80mm çapında depolara uygundur, ürünün dış çapı 11cm dir.Sızdırmaz contası uzun ömürlüdür.Kilit üzerinde toz kapağı bulunmaktadır, bu sayede anahtar girişi dış etkenlere karşı konunaklıdır.Türk Malıdır. Türkiyede üretilmiştir.Kullanıldığı Araçl..

Döküm Tip Plastik Kaplamalı Mazot Depo Kapağı 80 mm

40,06₺

Kilitli depo kapağı plastik üst kısım ile birlikte sağlam sac gövdeye sahiptir.İki tırnaklı modeldir, 80mm çapında depolara uygundur, ürünün dış çapı 11cm dir.Sızdırmaz contası uzun ömürlüdür.Kilit üzerinde toz kapağı bulunmaktadır, bu sayede anahtar girişi dış etkenlere karşı konunaklıdır.Türk Malıdır. Türkiyede üretilmiştir.Kullanıldığı Araç..

Kılavuzlu Mazot Depo Kapağı 60 mm

39,05₺

Kilitli depo kapağı sağlam plastik gövdeye sahiptir.Klavuzlu modeldir, 60mm çapında depolara uygundur, ürünün dış çapı 9,5cm dir.Sızdırmaz contası uzun ömürlüdür.Kilit üzerinde toz kapağı bulunmaktadır, bu sayede anahtar girişi dış etkenlere karşı konunaklıdır.Türk Malıdır. Türkiyede üretilmiştir.Kullanıldığı Araçlar ScaniaIveco DailyOEM ..

Mazot Depo Kapağı 60 mm

41,08₺

Iveco Daily model kilitli depo kapağı sağlam plastik gövdeye sahiptir.Iveco Daily 60mm çapında depolara uygundur, ürünün dış çapı 9.5cm dir.Sızdırmaz contası uzun ömürlüdür.Kilit üzerinde toz kapağı bulunmaktadır, bu sayede anahtar girişi dış etkenlere karşı konunaklıdır.Türk Malıdır. Türkiyede üretilmiştir.Kullanıldığı Araçlar Iveco Dail..

Mazot Depo Kapağı 60 mm

40,06₺

Kilitli depo kapağı sağlam plastik gövdeye sahiptir.İki tırnaklı modeldir, 60mm çapında depolara uygundur, ürünün dış çapı 10,5cm dir.Sızdırmaz contası uzun ömürlüdür.Kilit üzerinde üstten toz kapağı bulunmaktadır, bu sayede anahtar girişi dış etkenlere karşı konunaklıdır.Türk Malıdır. Türkiyede üretilmiştir.Kullanıldığı Araçlar FordIveco..

Mazot Depo Kapağı 80 mm

40,06₺

Kilitli depo kapağının sağlam gövdesi elektrostatik boyalı saç ile extra güçlendirilmiştir.İki tırnaklı modeldir, 80mm çapında her depoya uygundur, ürünün dış çapı 11cm dir.Sızdırmaz contası uzun ömürlüdür.Kilit üzerinde toz kapağı bulunmaktadır, bu sayede anahtar girişi dış etkenlere karşı konunaklıdır.Türk Malıdır. Türkiyede üretilmiştir.Kullanıl..

Pancar Motor Mazot Depo Kapağı 45 mm Anahtarsız Beyaz Model

15,51₺

Pancar Motor Mazot Depo Kapağı 45 mm Anahtarsız Beyaz Model Depo kapağının sağlam gövdesi sac ile extra güçlendirilmiş ve muhteşem bir görünüm oluşmuştur İki tırnaklı modeldir, 45mm çapında depolara uygundur, ürünün dış çapı 6,5cm dir. Sızdırmaz contası uzun ömürlüdür. Kilit mekanizması bulunmamaktadır. Türk Malıdır. Türkiye'de üretilmişt..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)