Dış Aksesuar

Kamyon TIR Dorse Kulplu Askılı Teker Takozu - Petekli Sarı

82,60₺

Kamyon TIR Dorse Kulplu Askılı Teker Takozu - Petekli Sarı Standartlara uygun olarak üretilmektedir.Polipropilen ham maddeye sarı boya ve %5 oranında elastomer yumuşatıcı ilave edilerek 180 ile 220 derece arasındaki ısıda, 500-650 ton arasındaki sıkıştırma gücüne sahip enjeksiyon makinelerinde üretilmektedir.Kulplu ve Askılı modeldir.Peket..

Tükendi

Kamyon TIR Dorse Kulplu Askılı Teker Takozu - Plastik Sarı

82,60₺

Kamyon TIR Dorse Kulplu Askılı Teker Takozu - Plastik Sarı Standartlara uygun olarak üretilmektedir.Polipropilen ham maddeye sarı boya ve %5 oranında elastomer yumuşatıcı ilave edilerek 180 ile 220 derece arasındaki ısıda, 500-650 ton arasındaki sıkıştırma gücüne sahip enjeksiyon makinelerinde üretilmektedir.Kulplu ve Askılı modeldir.DIN 7..

Kamyon TIR Dorse Kulplu Askılı Teker Takozu - Plastik Sarı

60,18₺

Kamyon TIR Dorse Kulplu Askılı Teker Takozu - Plastik Sarı Standartlara uygun olarak üretilmektedir.Polipropilen ham maddeye sarı boya ve %5 oranında elastomer yumuşatıcı ilave edilerek 180 ile 220 derece arasındaki ısıda, 500-650 ton arasındaki sıkıştırma gücüne sahip enjeksiyon makinelerinde üretilmektedir.Kulplu ve Askılı modeldir.Altın..

Plaka Yazma Kalemi Siyah Renk - Uzun Süre Kalıcı Boya

8,85₺

Siyah Renk Plaka Yazma Kalemi - Uzun Süre Kalıcı Boya Alüminyum gövde içerisinde parlak ve canlı dayanıklı permanent mürekkepPlaka dışında ahşap, cam, metal ve buna benzer pek çok yüzeyde kullanım imkanıEndüstriyel ve hobi amaçlı kullanım imkanıIsıya dayanıklı solmayan renkler En soğuk kış şartlarından, en sıcak güneş altında bile; günler, haft..

Tükendi

Plastik Su Deposu Tankı - Kamyon Treyler Dorse Karavan - 30 Litre

80,24₺

Plastik Su Deposu Tankı - Kamyon Treyler Dorse Karavan - 30 Litre Kullanım Alanları Kamyon, Çekici ve Dorseler Karavanlar Kentten uzakta çadır kuranlar Kampcılar Avcılar Piknik Alanları Ürün Özellikleri Ürünlerimiz sağlık açısından herhangi bir problem teşkil etmemektedir ve içerisine koyulan sıvı koku yapmamaktadır. Polipropile..

Plastik Takım Dolabı 60x46x46 Tır Kamyon Takım Malzeme Dolabı 60S

236,00₺

Plastik Takım Dolabı 60x46x46 Tır Kamyon Takım Malzeme Dolabı Birinci sınıf plastik malzemeden üretilmiştirDarbelere karşı dayanıklıdırGeniş iç hacmi sayesinde kullanışlıdırMetal kilit mekanizmasına asma kilit takılabilir Ürün Ölçüleri : En : 46 cm Boy : 60 cm Derinlik : 46 cm Paket İçeri : 1 Adet Plastik Takım Dolab..

Plastik Takım Dolabı 80x50x45 Tır Kamyon Takım Malzeme Dolabı 80S

306,80₺

Plastik Takım Dolabı 80x50x45 Tır Kamyon Takım Malzeme Dolabı 80S Birinci sınıf plastik malzemeden üretilmiştirDarbelere karşı dayanıklıdırGeniş iç hacmi sayesinde kullanışlıdır2 Adet metal kilit mekanizmasına asma kilit takılabilir Ürün Ölçüleri : En : 50 cm Boy : 80 cm Derinlik : 45 cm Paket İçeri : 1 Adet Plastik ..

Fren Kaliper Kapağı Brembo 4 lü Ön - Arka Set Kırmızı

40,71₺

Fren Kaliper Kapağı Brembo 4 lü Ön - Arka Set Kırmızı Ön ve Arka 4'lü Set Şeklinde Kaliper KapağıOrijinal ürün boyutlarında olup yüksek ürün kalitesine sahiptir15" - 19" arası jantlara uyumlu ısıya dayanıklı kaliteli plastik Kişisel Montaj sınıfında olup ürün içeriği son kullanıcının uygulamasına imkan sağlayacak şekilde gerekli eklenti ve içerikl..

Fren Kaliper Kapağı Brembo 4 lü Ön - Arka Set Sarı

40,71₺

Fren Kaliper Kapağı Brembo 4 lü Ön - Arka Set Sarı Ön ve Arka 4'lü Set Şeklinde Kaliper KapağıOrijinal ürün boyutlarında olup yüksek ürün kalitesine sahiptir15" - 19" arası jantlara uyumlu ısıya dayanıklı kaliteli plastik Kişisel Montaj sınıfında olup ürün içeriği son kullanıcının uygulamasına imkan sağlayacak şekilde gerekli eklenti ve içerikleri..

Michelin Lastik Adam - Maskot Bebek - Kırmızı Işıklı 25 cm

46,73₺

Michelin Lastik Adam - Maskot Bebek - Kırmızı Işıklı 25 cm Kullanılan ampule göre 12V veya 24V kullanılabilir.Kapalı dayanıklı balon plastikten imal edilmiştir, su girmez ve rüzgardan etkilenmez.Pakette montaj aparatı bulunmaktadır.Her turlu alana kolayca montaj yapılır.İçinde bulunan lamba sayesinde şık ve dikkat çekici bir görüntü verir.Paket ..

Michelin Lastik Adam - Maskot Bebek - Kırmızı Işıklı 33 cm

62,30₺

Michelin Lastik Adam - Maskot Bebek - Kırmızı Işıklı 33 cm Kullanılan ampule göre 12V veya 24V kullanılabilir.Kapalı dayanıklı balon plastikten imal edilmiştir, su girmez ve rüzgardan etkilenmez.Pakette montaj aparatı bulunmaktadır.Her turlu alana kolayca montaj yapılır.İçinde bulunan lamba sayesinde şık ve dikkat çekici bir görüntü verir.Paket ..

Michelin Lastik Adam - Maskot Bebek - Kırmızı Işıklı 47 cm

77,88₺

Michelin Lastik Adam - Maskot Bebek - Kırmızı Işıklı 47 cm Kullanılan ampule göre 12V veya 24V kullanılabilir.Kapalı dayanıklı balon plastikten imal edilmiştir, su girmez ve rüzgardan etkilenmez.Pakette montaj aparatı bulunmaktadır.Her turlu alana kolayca montaj yapılır.İçinde bulunan lamba sayesinde şık ve dikkat çekici bir görüntü verir.Paket ..

Michelin Lastik Adam - Maskot Bebek - Mavi Işıklı 25 cm

46,73₺

Michelin Lastik Adam - Maskot Bebek - Mavi Işıklı 25 cm Kullanılan ampule göre 12V veya 24V kullanılabilir.Kapalı dayanıklı balon plastikten imal edilmiştir, su girmez ve rüzgardan etkilenmez.Pakette montaj aparatı bulunmaktadır.Her turlu alana kolayca montaj yapılır.İçinde bulunan lamba sayesinde şık ve dikkat çekici bir görüntü verir.Paket içe..

Michelin Lastik Adam - Maskot Bebek - Mavi Işıklı 33 cm

62,30₺

Michelin Lastik Adam - Maskot Bebek - Mavi Işıklı 33 cm Kullanılan ampule göre 12V veya 24V kullanılabilir.Kapalı dayanıklı balon plastikten imal edilmiştir, su girmez ve rüzgardan etkilenmez.Pakette montaj aparatı bulunmaktadır.Her turlu alana kolayca montaj yapılır.İçinde bulunan lamba sayesinde şık ve dikkat çekici bir görüntü verir.Paket içe..

Michelin Lastik Adam - Maskot Bebek - Mavi Işıklı 47 cm

77,88₺

Michelin Lastik Adam - Maskot Bebek - Mavi Işıklı 47 cm Kullanılan ampule göre 12V veya 24V kullanılabilir.Kapalı dayanıklı balon plastikten imal edilmiştir, su girmez ve rüzgardan etkilenmez.Pakette montaj aparatı bulunmaktadır.Her turlu alana kolayca montaj yapılır.İçinde bulunan lamba sayesinde şık ve dikkat çekici bir görüntü verir.Paket içe..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)