Aksesuar

Çamurluk İkaz Teli

17,70₺

Paçalık - Çamurluk İkaz Teli Özellikleri Tüm araçlarda kullanıma uygun şekilde üretilmiştir.Paçalık, çamurluk veya jant üzerine montajı yapılarak kullanılabilir.Montajı kolaydır, profesyonellik gerektirmeyen kişisel uygulama ile montajı yapılabilir. Ölçüleri 20cm x 4cm Paket İçeriği 4 Adet İkaz Teli..

Michelin Maskot Bebek Işıklı 25 cm

38,94₺

Michelin Bebek Işıklı Takma Aparatlı, Küçük Boy 25 cmKullanılan ampule göre 12V veya 24V kullanılabilir.Kapalı dayanıklı balon plastikten imal edilmiştir, su girmez ve rüzgardan etkilenmez.Pakette montaj aparatı bulunmaktadır.Her turlu alana kolayca montaj yapılır.İçinde bulunan lamba sayesinde şık ve dikkat çekici bir görüntü verir.Paket içerisind..

Michelin Maskot Bebek Işıklı 33 cm

51,92₺

Michelin Bebek Işıklı Takma Aparatlı, Orta Boy 33 cmKullanılan ampule göre 12V veya 24V kullanılabilir.Kapalı dayanıklı balon plastikten imal edilmiştir, su girmez ve rüzgardan etkilenmez.Pakette montaj aparatı bulunmaktadır.Her turlu alana kolayca montaj yapılır.İçinde bulunan lamba sayesinde şık ve dikkat çekici bir görüntü verir.Paket içerisinde..

Michelin Maskot Bebek Işıklı 47 cm

64,90₺

Michelin Bebek Işıklı Takma Aparatlı, Büyük Boy 47 cmKullanılan ampule göre 12V veya 24V kullanılabilir.Kapalı dayanıklı balon plastikten imal edilmiştir, su girmez ve rüzgardan etkilenmez.Pakette montaj aparatı bulunmaktadır.Her turlu alana kolayca montaj yapılır.İçinde bulunan lamba sayesinde şık ve dikkat çekici bir görüntü verir.Paket içerisind..

Mustang At Arma Logosu

12,98₺

Mustang At Arma Logosu Aracınızın içi veya dışına güçlü çift taraflı bantıyla kolay monte edebileceğiniz krom kaplamalı harika bir armadır. Ölçüleri Genişlik : 105mm Yükseklik : 80mmKalınlık : 3.5mm Paket İçeriği 2 Adet Mustang At arması..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)