Aksesuar

Tükendi

1 Litre 12 Volt Araç İçi Oto Su Isıtıcı Kettle Çakmaklık Girişli

125,79₺

1 Litre 12 Volt Araç İçi Oto Su Isıtıcı Kettle Çakmaklık Girişli 12 Volt çıkışlı binek otomobil vb. araçlarda kullanıma uygundurIsıtma süresi 500 ml su için ortalama 18 dakikadır, (Araç güç çıkışına göre +2/-2dk  olabilir)Yüksek ısıya dayanıklı bakalit çakmak girişi kalaylı kabloUnutmaya karşı termostatTermik sigortalı (yanlış veya susuz kull..

1 Litre 24 Volt Araç İçi Oto Su Isıtıcı Kettle Çakmaklık Girişli

125,79₺

1 Litre 24 Volt Araç İçi Oto Su Isıtıcı Kettle Çakmaklık Girişli 24 Volt çıkışlı minibüs, kamyonet, kamyon vb. araçlarda kullanıma uygundurIsıtma süresi 500 ml su için ortalama 18 dakikadır, (Araç güç çıkışına göre +2/-2dk  olabilir)Yüksek ısıya dayanıklı bakalit çakmak girişi kalaylı kabloUnutmaya karşı termostatTermik sigortalı (yanlış veya..

Tükendi

Araç İçi Mandallı 12V 6" Oto Vantilatör - 2 Kademe Hız Ayarlı

71,00₺

Araç İçi Mandallı 12V 6" Oto Vantilatör - 2 Kademe Hız Ayarlı Mandallı oluşu sayesinde aracınıza delme ve sabitleme işlemi yapmanıza gerek kalmaz. 12 Volt çıkışlı tüm araçlarda kullanılır. Sıcak ortamlarda serinlik ve ferahlık verir. Ürün Özellikleri Vantilatör çapı 8 inch2 kademe hız ayarlıMetal koruyucu demir mevcutSağ-sol dönüşlü veya sabit o..

Tükendi

Araç İçi Mandallı 12V 8" Oto Vantilatör - 2 Kademe Hız Ayarlı

77,53₺

Araç İçi Mandallı 12V 8" Oto Vantilatör - 2 Kademe Hız Ayarlı Mandallı oluşu sayesinde aracınıza delme ve sabitleme işlemi yapmanıza gerek kalmaz. 12 Volt çıkışlı tüm araçlarda kullanılır. Sıcak ortamlarda serinlik ve ferahlık verir. Ürün Özellikleri Vantilatör çapı 8 inch2 kademe hız ayarlıMetal koruyucu demir mevcutSağ-sol dönüşlü veya sabit o..

Tükendi

Araç İçi Mandallı 24V 10" Oto Vantilatör - 2 Kademe Hız Ayarlı

112,73₺

Araç İçi Mandallı 24V 10" Oto Vantilatör - 2 Kademe Hız Ayarlı Mandallı oluşu sayesinde aracınıza delme ve sabitleme işlemi yapmanıza gerek kalmaz. 24 Volt çıkışlı tüm araçlarda kullanılır. Sıcak ortamlarda serinlik ve ferahlık verir. Ürün Özellikleri Vantilatör çapı 10 inch2 kademe hız ayarlıMetal koruyucu demir mevcutSağ-sol dönüşlü veya sabit..

Tükendi

Araç İçi Mandallı 24V 8" Oto Vantilatör - 2 Kademe Hız Ayarlı

77,53₺

Araç İçi Mandallı 24V 8" Oto Vantilatör - 2 Kademe Hız Ayarlı Mandallı oluşu sayesinde aracınıza delme ve sabitleme işlemi yapmanıza gerek kalmaz. 24 Volt çıkışlı tüm araçlarda kullanılır. Sıcak ortamlarda serinlik ve ferahlık verir. Ürün Özellikleri Vantilatör çapı 8 inch2 kademe hız ayarlıMetal koruyucu demir mevcutSağ-sol dönüşlü veya sabit o..

Tükendi

Araç İçi Vantuzlu 12V 6" Oto Vantilatör - 2 Kademe Hız Ayarlı

75,70₺

Araç İçi Vantuzlu 12V 6" Oto Vantilatör - 2 Kademe Hız Ayarlı Vantuzlu oluşu sayesinde aracınıza delme ve sabitleme işlemi yapmanıza gerek kalmaz. 12 Volt çıkışlı tüm araçlarda kullanılır. Sıcak ortamlarda serinlik ve ferahlık verir. Ürün Özellikleri Vantilatör çapı 6 inch2 kademe hız ayarlıMetal koruyucu demir mevcutSağ-sol dönüşlü veya sabit o..

Tükendi

Bel Arkası Siyah Ortopedik Sırtlık - Ergonomik Bel Destek Minderi

8,63₺

Bel Arkası Siyah Ortopedik Sırtlık - Ergonomik Bel Destek Minderi  Şekli sayesinde omurganın eğilimine mükemmel oturur. Seyahatlerinizde veya evinizde mükemmel bel desteği sağlar. Konforlu bir şekilde oturmanızı sağlayıp, sırtınızı rahatlatır. Aracınızda, evde veya işyerinizde doğru oturma pozisyonuyla sırt veya bel ağrılarınız..

Kamyon TIR Dorse Kulplu Askılı Teker Takozu - Petekli Sarı

114,58₺

Kamyon TIR Dorse Kulplu Askılı Teker Takozu - Petekli Sarı Standartlara uygun olarak üretilmektedir.Polipropilen ham maddeye sarı boya ve %5 oranında elastomer yumuşatıcı ilave edilerek 180 ile 220 derece arasındaki ısıda, 500-650 ton arasındaki sıkıştırma gücüne sahip enjeksiyon makinelerinde üretilmektedir.Kulplu ve Askılı modeldir.Peket..

Tükendi

Kamyon TIR Dorse Kulplu Askılı Teker Takozu - Plastik Sarı

82,60₺

Kamyon TIR Dorse Kulplu Askılı Teker Takozu - Plastik Sarı Standartlara uygun olarak üretilmektedir.Polipropilen ham maddeye sarı boya ve %5 oranında elastomer yumuşatıcı ilave edilerek 180 ile 220 derece arasındaki ısıda, 500-650 ton arasındaki sıkıştırma gücüne sahip enjeksiyon makinelerinde üretilmektedir.Kulplu ve Askılı modeldir.DIN 7..

Kamyon TIR Dorse Kulplu Askılı Teker Takozu - Plastik Sarı

92,28₺

Kamyon TIR Dorse Kulplu Askılı Teker Takozu - Plastik Sarı Standartlara uygun olarak üretilmektedir.Polipropilen ham maddeye sarı boya ve %5 oranında elastomer yumuşatıcı ilave edilerek 180 ile 220 derece arasındaki ısıda, 500-650 ton arasındaki sıkıştırma gücüne sahip enjeksiyon makinelerinde üretilmektedir.Kulplu ve Askılı modeldir.Altın..

Tükendi

Lastik Yazma Kalemi Beyaz Renk - Uzun Süre Kalıcı Boya

11,67₺

Beyaz Renk Lastik Yazma Kalemi - Uzun Süre Kalıcı Boya Alüminyum gövde içerisinde parlak ve canlı dayanıklı permanent mürekkepAraba lastiği dışında ahşap, cam, metal ve buna benzer pek çok yüzeyde kullanım imkanıEndüstriyel ve hobi amaçlı kullanım imkanıIsıya dayanıklı solmayan renkler En soğuk kış şartlarından, en sıcak güneş altında bile; gün..

Plaka Yazma Kalemi Siyah Renk - Uzun Süre Kalıcı Boya

11,67₺

Siyah Renk Plaka Yazma Kalemi - Uzun Süre Kalıcı Boya Alüminyum gövde içerisinde parlak ve canlı dayanıklı permanent mürekkepPlaka dışında ahşap, cam, metal ve buna benzer pek çok yüzeyde kullanım imkanıEndüstriyel ve hobi amaçlı kullanım imkanıIsıya dayanıklı solmayan renkler En soğuk kış şartlarından, en sıcak güneş altında bile; günler, haft..

Plastik Su Deposu Tankı - Kamyon Treyler Dorse Karavan - 30 Litre

164,26₺

Plastik Su Deposu Tankı - Kamyon Treyler Dorse Karavan - 30 Litre Kullanım Alanları Kamyon, Çekici ve Dorseler Karavanlar Kentten uzakta çadır kuranlar Kampcılar Avcılar Piknik Alanları Ürün Özellikleri Ürünlerimiz sağlık açısından herhangi bir problem teşkil etmemektedir ve içerisine koyulan sıvı koku yapmamaktadır. Polipropile..

Tükendi

Plastik Takım Dolabı 60x46x46 Tır Kamyon Takım Malzeme Dolabı 60S

382,79₺

Plastik Takım Dolabı 60x46x46 Tır Kamyon Takım Malzeme Dolabı Birinci sınıf plastik malzemeden üretilmiştirDarbelere karşı dayanıklıdırGeniş iç hacmi sayesinde kullanışlıdırMetal kilit mekanizmasına asma kilit takılabilir Ürün Ölçüleri : En : 46 cm Boy : 60 cm Derinlik : 46 cm Paket İçeri : 1 Adet Plastik Takım Dolab..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 455 (31 Sayfa)