Kamyon Arkası Led Lambalı Paçalık Peçeli Göz Resimli - 240 cm

Kamyon Arkası Led Lambalı Paçalık Peçeli Göz Resimli - 240 cm

212,40₺
Kdv Hariç: 180,00₺
Ürün Kodu: LHD7020-K
Stok Durumu: Tükendi

Genel Bakış

Kamyon Arkası Led Lambalı Paçalık Tozluk Peçeli Göz Resimli Özellikleri Ürün 7 Adet 12V/24V çalışabilen Kırmızı renk Led Lambası, menteşeli sallama demirinin üzerinde açılan özel kesim pencere boşluklarından montajlı gelmektedir.&nb...

Ödeme Seçenekleri

payment

KamyonAksesuar.com'da bilgileriniz güvendedir. Ödeme sırasında kişisel ve kart bilgileriniz 3. kişiler tarafından kesinlikle görünmemektedir.

Kamyon Arkası Led Lambalı Paçalık Tozluk Peçeli Göz Resimli Özellikleri

Ürün 7 Adet 12V/24V çalışabilen Kırmızı renk Led Lambası, menteşeli sallama demirinin üzerinde açılan özel kesim pencere boşluklarından montajlı gelmektedir.  Led lamba renkleri sarı , kırmızı, beyaz, mavi, yeşil seçilebilir. 35 cm yükseklik ve 240 cm genişliğe sahip, 4mm kalınlığında, üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık üzerine baskısı yapılan ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir. Led lambaların dış etkenlerden zarar görmemesi için ledler menteşe yüzeyinin gerisinde, caka kısmının içindedir. ( Ürün:  Menteşeli sallama demiri + 7 Adet 12V/24V çalışabilen led lamba + Paçalık montajlı olarak gelmektedir. )

Paçalık ölçüleri

Paçalık nedir ?

Literatürde Paçalık Tozluk Tertibatı olarak geçen fakat yaygın olarak paçalık, tozluk, paspas, çamurluk gibi kelimelerle tanımlanan, araca görsellik katan, tampon ve tekerlek arkalarında kullanılan bir araç ve sürüş güvenliği ekipmanıdır. 

Paçalık ne işe yarar ?

Paçalığın asıl görevi tekerlek ve tampon arkalarına montajı yapılıp yol üzerindeki taş, çamur, toz vs. maddelerin sıçrayacak arkada bulunan bir başka araca veya yayaya zarar vermesini önlemektir. Bunun yanı sıra üzerine çeşitli baskı yöntemleriyle yapılan resim, yazı gibi baskılar sayesinde aracınıza muhteşem bir görünüm kazandırır. Diğerlerinden farklı eşsiz bir tarz yaratmanıza yardımcı olur. 

Firmanızın ismiyle yaptıracağınız reklamlı paçalıklar takılan araç üzerinde binlerce kilometre boyunca reklamınızı yapmanıza olanak sağlar. Bu sayede dünyanın en ucuz ve en uzun süreli reklamını yapmış olursunuz.

Paçalık nasıl takılır ?

Menteşeli sallama demiri + 7 Adet 12V/24V çalışabilen led lamba + Paçalık montajlı olarak gelmektedir. Paket içerinde gelen menteşe karşılıklarını tamponda uygun yerlere monte ederek paçalığı kullanabilirsiniz.

Not: İstenilmesi durumunda, özel tasarımlar ( görsel, resim yada firma reklamı ) hazırlanarak paçalık üzerine Serigrafi Baskı ya da HD Dijital Baskı ile uygulanır. Bu tarz bir isteğiniz olması durumunda, lütfen ayrıca iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama