Kamyon Arkası Gün Batımı Kaplan Resimli Tampon Paçalık - 240 cm

Kamyon Arkası Gün Batımı Kaplan Resimli Tampon Paçalık - 240 cm

70,80₺
Kdv Hariç: 60,00₺
Ürün Kodu: HD9061
Stok Durumu: 2-3 Gün

Genel Bakış

Kamyon Arkası Gün Batımı Kaplan Resimli Tampon Paçalık Özellikleri 35 cm yükseklik ve 240 cm genişliğe sahip, 4mm kalınlığında, üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık üzerine baskısı yapılan ürünümüz uzun ömürlü, sıca...

Ödeme Seçenekleri

payment

KamyonAksesuar.com'da bilgileriniz güvendedir. Ödeme sırasında kişisel ve kart bilgileriniz 3. kişiler tarafından kesinlikle görünmemektedir.

Kamyon Arkası Gün Batımı Kaplan Resimli Tampon Paçalık Özellikleri 

35 cm yükseklik ve 240 cm genişliğe sahip, 4mm kalınlığında, üzeri parlak folyo kaplamalı kaliteli pvc paçalık üzerine baskısı yapılan ürünümüz uzun ömürlü, sıcaktan ve soğuktan etkilenmez, çatlama yapmaz, kırılmaz ve yanmaz özelliktedir. 

Paçalık ölçüleri

Paçalık nedir ?

Literatürde Paçalık Tozluk Tertibatı olarak geçen fakat yaygın olarak paçalık, tozluk, paspas, çamurluk gibi kelimelerle tanımlanan, araca görsellik katan, tampon ve tekerlek arkalarında kullanılan bir araç ve sürüş güvenliği ekipmanıdır. 

Paçalık ne işe yarar ?

Paçalığın asıl görevi tekerlek ve tampon arkalarına montajı yapılıp yol üzerindeki taş, çamur, toz vs. maddelerin sıçrayacak arkada bulunan bir başka araca veya yayaya zarar vermesini önlemektir. Bunun yanı sıra üzerine çeşitli baskı yöntemleriyle yapılan resim, yazı gibi baskılar sayesinde aracınıza muhteşem bir görünüm kazandırır. Diğerlerinden farklı eşsiz bir tarz yaratmanıza yardımcı olur. 

Firmanızın ismiyle yaptıracağınız reklamlı paçalıklar takılan araç üzerinde binlerce kilometre boyunca reklamınızı yapmanıza olanak sağlar. Bu sayede dünyanın en ucuz ve en uzun süreli reklamını yapmış olursunuz.

Paçalık nasıl takılır ?

Paçalık montajı nasıl yapılır sorusuna şöyle açıklık getirebiliriz. İstenildiğinde 3 farklı tipte montaj aparatı satın alarak kolay bir şekilde montaj işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda montaj aparatlarımızla ilgili açıklamalar bulunmaktadır.

 1. Özel Bükümlü 3 Menteşeli Sallama Demiri :

  1.5mm kalınlığındaki galvaniz sac levha dayanımı arttırmak için iki kademe bükülmüştür. Üzerindeki 3 adet menteşe sayesinde paçalığın sallanmasına imkan verir. Bu sayede paçalık ömrü artar, paçalığın duruşu şık bir görünüm kazanır. Montaj için 3 adet menteşe karşılığını tamponunuza kaynatmanız gerekir. Ürün galvaniz kaplıdır, uzun ömürlüdür.
  Paçalık montaj aparatı

 2. Universal Tip Galvaniz Delikli Sac Lama :

  Galvaniz sacdan üretilen, üzerinde delikleri mevcut olan lama, montaj destek aparatı olarak kullanılır. Galvaniz kaplıdır, uzun ömürlüdür.
  Paçalık montaj aparatı

 3. Universal Tip Alüminyum Montaj Aparatı :

  Kanal tipi özel tasarımı sayesinde aracınızın tampon veya çamurluğunda var olan delikleri kullanabilirsiniz. Çamurlukta veya tamponda ekstra delik delmenize gerek yoktur. M5 civata başları profil kanalında gizlenmiştir, şık görünüm sağlar. Parlak eloksal kaplıdır, kararma yapmaz. Şık bir görünüm sağlar.
  Paçalık montaj aparatı


Not: İstenilmesi durumunda, özel tasarımlar ( görsel, resim yada firma reklamı ) hazırlanarak paçalık üzerine Serigrafi Baskı ya da HD Dijital Baskı ile uygulanır. Bu tarz bir isteğiniz olması durumunda, lütfen ayrıca iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama